י.ע.ר רום מרקטינג בע"מ

כל בעל עסק שמתקיים בימים אלה יודע שהפרסום באינסטגרם הוא חיוני ולא ניתן לוותר עליו. היום, מותגים, חברות, בתי עסק ועוד רואים באינסטגרם ככיכר העיר. זה המקום בו נקבעים טרנדים, מתפתחות תופעות רשת, עולים ויורדים כוכבים ועוד. אם אתה מעוניין ליצור באזז משמעותי לעסק שלך, האינסטגרם הוא מקום בו המותג שלך חייב להישמע חזק וברור.

כדי להצליח לעשות זאת, יש לנקוט במידה גדולה של יצירתיות, חשיבה מחוץ לקופסה, תעוזה, יכולת להתעדכן כל הזמן, לזהות טרנדים ואף ליצור טרנדים בעצמך. זו פעולה שדורשת כישרון ולא כולם יודעים כיצד לעשות אותה. כדי להצליח, יש לבחור במומחים לתחום, כמו י.ע.ר רום מרקטינג בע"מ שמבינה את עולם הרשתות החברתיות ותדע להצעיד את העסק שלך את נתיב ההצלחה.

י.ע.ר רום מרקטינג בע"מ אסף קורן

כללים חשובים לשימוש שיווקי באינסטגרם באדיבות י.ע.ר רום מרקטינג בע"מ:

  1. חשוב מאד לעודד את העוקבים של דף העסק לעשות לייק.ניתן לעשות כן בדרכים לא "שקופות" וכייפיות – שיתוף ולייק שיזכה את העוקבים בהטבה, הגרלה, בקשה ללחוץ פעמיים על תמונה ועוד. זכרו שכל לייק מסייע לשיווק של העסק באינסטגרם.
  2. כשמפרסמים תמונה חשוב לשים לב לגודל שלה, לאיכות, לרזולוציה, לתוכן הטקסט שמחובר לתמונה, לקישור ועוד. הקפידו על סגנון שמשקף את רוח העסק שלכם. זכרו: קלילות וחוש הומור הם לא תכונה רעה…
  3. תזמון זה הכל. עמוד שלא מתעדכן תדיר, שלא מחדש ומרגש את העוקבים הוא עמוד מת. שימו לב באיזו תדירות המתחרים מפרסמים וכך תבינו איפה אתם עומדים. ומצד שני, פרסום עודף הוא גם לא תמיד יעיל. למדו את האיזונים וכך תעלו על דרך המלך.
  4. אין כמו תחרות זו דרך נפלאה להביא עוד עוקבים. כל מה שצריך בשביל להצליח זו יצירתיות, רוח משחקית ופרס שווה שידרבן את המשתמשים באינסטגרם לקחת בזה חלק.
  5. מצאו שותפויות שימנפו אתכם. זה יכול להגדיל את כמות העוקבים שלכם ולחשוף אתכם לציבורים שעוד לא הגעתם אליהם.
  6. שימו לב שישנן אפשרויות פרסום רבות באינסטגרם. כדי לדעת לנווט בתוך העולם הזה כדאי לעבוד עם חברות כמו י.ע.ר רום מרקטינג בע"מ שידעו לכוון אתכם בעולם האינסופי הזה.
  7. מי שמעדיף לנהל לעצמו את הפרסום והשיווק באינסטגרם, ללא עזרה של מומחים, חייב לוודא שהוא מכיר את הפלטפורמה היטב ובייחוד אצ מערכת הפרסום הממומן בפייסבוק.
  8. אל. תזניחו. את. הסטורי. הסטורי הוא היום הפלטפורמה המרכזית והמושכת ביותר עבור משתמשי אינסטגרם. כיום כל אחד יכול להוסיף מודעה בסטורי. זה פשוט. זה קל. זה ישתלם לכם אחר כך.

wichayada suwanachun / Shutterstock.com

 


אין תגובות